Ilmateade

12.12
2...6 °C
13.12
-1...4 °C
14.12
-2...2 °C

EMHI

Uudised

14:00 PM: Lõuna-Vene lambakoer – kui sulle meeldivad väljakutsed, siis on ta just sinu jaoks loodud
Lõuna-Vene lambakoer on küll üks tõeline venelane. Ta on suur ja jõuline koer, kes ei karda külma. Kui sa ta endale koju tood, pead sa oma nõudmistes olema vankumatu, järjepidev ja enesekindel.

13:59 PM: Lihatõud piimakarjas: ristandvasikad viivad talu hea leiva peale
Lihatõugude levik on Eestis üldjuhul ülejäänud Euroopast märgatavalt väiksem. Peamiseks põhjuseks on asjaolu, et Eestis pole kunagi makstud lihatõugu veiste liha eest lisahinda. Lühikese karjatamisperioodi tõttu ei suudeta konkureerida maadega, kus lihaveiseid peetakse aastaringi karjamaal.

13:54 PM: Narvas peeti kinni koera tümitanud mees
Politsei pidas laupäeval Narvas kinni mehe, kes oli tänaval korduvalt koera löönud.

13:48 PM: Ministeerium: keskkonnamõjusid teadmata Est-Fori tehast ei tule
Rahandusministeeriumi planeeringute osakonna juhataja Tiit Oidjärve sõnul ei saa valitsus otsustada Est-Fori puidurafineerimistehase osas enne kui kõikidele keskkonna-alastele küsimustele on vastused saadud.

13:48 PM: Uuring: proteesikandjaid ja hambutuid ähvardab toitainepuudus
Kuna proteesikandjatel pole võltshammastega nii mugav toitu närida või kardavad nad neid lõhkuda, kipuvad nad seepärast vältima ka mitmeid tervislikke toite.

13:46 PM: Retseptisoovitus külmaks talveilmaks: hõrk seakarbonaad seenekastmes
Aasta pimedaim aeg nõuab kosutavat toidulauda ning külmast ilmast pureda saanud vaimule pole paremat paitust kui üks mõnusalt tummine ent hõrk liharoog kodumaisest sealihast, kaaslaseks kreemjas seenekaste.

13:45 PM: Sisekujundustrende, mille osas tasub tuleval aastal silmad lahti hoida
2017. aasta lõpuni ei ole enam palju jäänud. Nagu kõik eelnevadki aastad, tõi ka käesolev aasta nii mõndagi uut sisekujunduses ja arhitektuuris. Veebilehe brit.co ainetel teeme aga väikese sissevaate 2018. aasta trendihoiatustesse.

13:45 PM: POSTIMEHE VIDEOLUGU Kodune isa Taavi Tamkivi: äge ja popp hipster on lastega kodus!
Taavi Tamkivi otsustas üle 10 aasta kestnud intensiivsest karjäärielust puhata ja neljanda lapsega ise koju jääda. Ta ise kirjeldab oma töö- ja elustiili kui toetavat hipsterimulli, mille sees on kodune isa igati noortepärane nähtus.

13:35 DELFI: Tuli on nõudnud kümne päevaga seitse elu
Jõulukuu esimese kümne päevaga on üle Eesti tulekahjudes hukkunud juba seitse inimest, mida on tavapärasest oluliselt rohkem. Mullu näiteks hukkus kogu detsembri jooksul kuus inimest.

13:35 PM: Jaak Jõerüüt: kas Brexit on Euroopa roboti nimi?
Brexit on nagu robot, mis väljub teda loonud inimeste kontrolli alt, kirjutab arvamusportaali kolumnist Jaak Jõerüüt.

13:30 PM: Postimehe info ärgitas riigikogu: Herkeli sõnul lõhnab Soormi ettevõttele eraldatud toetus korruptiivselt
Riigikogu Vabaerakonna ja Reformierakonna opositsioonisaadikud andsid täna maaeluminister Tarmo Tammele üle arupärimise, mis puudutab korruptsiooni ja huvide konflikti põllumajanduses. Arupärimine on ajendatud majandusminister Kadri Simsoni elukaaslase Teet Soormi ettevõttele toetuse eraldamisest. 

13:24 PM: Reporter: meenuta, kuidas Bjørn Dæhlie 8 olümpiakulda noppis


13:22 PM: Euroopa Liidu riigid leppisid kokku süvendatud kaitsekoostöös
Euroopa Liidu 25 liikmesriiki leppisid kokku süvendatud kaitsekoostöös, võttes endale kohustuse tõsta reaalselt kaitsekulutusi.

13:20 PM: Börs peatasTallinna Vee aktsiatega kauplemise
Nasdaq Tallinna börsi juhatus otsustas täna peatada Tallinna Vee aktsiatega kauplemise, kuniks ettevõte avalikustab Riigikohtu otsuse tariifivaidluse kohta. 

13:18 PM: Päevakäpp: Villi on krutskeid täis südametemurdja
Villi on armas kassipoiss, kelle senine käpakäik on olnud õnnetu. Villil oli juba oma kodu, kuid ühel päeval, otsustas kodu Villist loobuda. 

13:15 PM: Viis jumestusviga, mille tõttu silmameik laiali läheb
Silmameik on jumestuse üks kõige olulisemaid osi, eriti kui lähed peole. Laineritiivad, kassisilmad, suitsusilmad teevad pilgu intensiivseks ja võtavad kõik omajagu aega, mis tähendab, et ka tulemus peab kaua kestma.

13:15 PM: Hakka pärlipüüdjaks! Bahreinis võid nüüd pärlijahile minna ning leitud pärlid koju kaasa võtta
Kui enamasti pole leitud väärisesemete riigist väljaviimine lubatud, siis nüüd saab Bahreinis osaleda pärlipüüdmise ekspeditsioonidel. Kõik pärlid, mille oled suuteline leidma, ükskõik kui hinnalised, võid koju kaasa võtta.

13:13 PM: Investor Mari: osa kasumist läinud
Viimase kuuga olen väikese osa seni teenitud kasumist kaotanud, aga hullu pole veel midagi.

13:10 DELFI: New Yorgi bussiterminalis toimus teadete kohaselt plahvatus
New Yorgi politsei teatas, et reageerib teadetele hommikuse plahvatuse kohta Manhattani bussiterminalis Times Sqaure’i lähedal. Võimud evakueerisid ühe linna suurematest transpordikeskustest.

13:06 PM: Olümpiaad läheb kordamisele
Laupäeval olema pidanud geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor jäi paljudele õpilastele ära või pooleli, sest neil lihtsalt polnud võimalik veebikeskkonda siseneda.

13:06 PM: Ossinovski tahab järelevalve abil vähendada palgalõhet
Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski on saatnud valitsusele ettepaneku vähendada riigiasutustes ja riigifirmades soolist palgalõhet, andes tööinspektsioonile volitused teostada sellesisulist järelevalvet avalikus sektoris.

13:06 PM: Video ja pildid: Manhattani bussijaamas toimus plahvatus
Manhattanil, Times Square'i lähedal leidis aset plahvatus, teatas New Yorgi politsei. Sündmuspaigalt evakueeritakse inimesi, vahendab ABC News.

12:55 PM: Suri legendaarne Vene näitleja
Moskvas suri 9. detsembril  88 aasta vanuses legendaarne Vene näitleja Leonid Bronevoi, teatab raadio Vaba Euroopa.

12:53 PM: Indiast pääsenud Briti laevakaitsja: Suurbritannia valitsusele ma ei andesta
Möödunud nädalal jõudsid kodumaale ka Indias trellide taga istunud kuus Briti laevakaitsjat. Kui meie laevakaitsjatel on aga jagunud Eesti valitsuse ja välisministeerimi tegevuse kohta vaid häid sõnu, siis 37-aastane ekssõjaväelasest britt Billy Irving on oma valitsuse suhtes palju kriitilisem.

12:44 PM: MOEAJALOOTUND. Loomakarvadest parukatest pompöössete šinjoonideni
Parukate kandmisest on andmeid juba tsivilisatsiooni algaegadest. Inimesed on alati armastanud kaunistada end ka võõraste sulgedega.

12:43 PM: Alexela avas Jüris maagaasitankla
Tegemist on teise maagaasitanklaga Alexela ketis selle aasta augustis avatud Võru tankla järel.

12:41 PM: Kolm väga levinud viga, mida inimesed lindude talvisel toitmisel teevad
Linde tuleb talvel toita, siis on nad suvel meile jätkuvalt kasulikud abilised, kes aitavad aeda kahjuritest puhastada. Kuid kindlasti tuleb enne toitmisega alustamist end kurssi viia põhitõdedega.

12:40 PM: Video: Jaapan hakkab ületöötajaid droonidega koju peletama
Jaapanil on teadupärast tõsine probleem ületöötamisega, millest on saanud suur risk rahva tervisele. Üks uus ja võrdlemisi ekstsentriline lahendus on nende koju peletamine valjult muusikat mängivate droonidega.

12:37 PM: Galerii: Allar Levandi kingib mõttekaaslastega Soome rahvale tänuks monumendi
Olümpiasangar Allar Levandi eestvedamisel teevad mitmed tunnustatud Eesti ettevõtjad ja ühiskonnategelased ühise kummarduse Soome rahva ees ning püstitavad oma kapitali ja mõttekaaslaste annetuste toel Tallinna südalinna monumendi.

12:36 PM: Vene uurimiskomisjon: tuumapilve põhjustas atmosfääris süttinud satelliit
Rosatomi teadlaste hinnangul maapealsetes tuumarajatistes lekkeid ei olnud. Üle Euroopa levinud ruteenium-106 pidi nende hinnangul pärinema mõnelt alla kukkunud satelliidilt, kirjutab Vaba Euroopa.

12:30 PM: Filmitegijad otsivad Kesktelevisioonis Eestit esindanud noori
1991. aastal kutsus teleajakirjanik Vladimir Posner Kesktelevisiooni stuudiosse kokku noored inimesed kõikidest liiduvabariikidest ja uuris neilt, kas elada koos või lahus ühisest perest. Nüüd ostivad filmitegijad toona ENSVd esindanud noori.

12:29 DELFI: Sven Mikser: Reformierakonna järgmiseks esimeheks saab Kaja Kallas
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) juhatuse liige, välisminister Sven Mikser leiab, et Hanno Pevkuri aeg Reformierakonna eesotsas saab peagi läbi ja partei uueks juhiks saab Kaja Kallas.

12:16 PM: Pildid ja video: Moskvas näeb näitust Super-Putinist
Venemaa pealinnas Moskvas näeb näitust president Vladimir Putinist pealkirjaga «Super-Putin», mis kujutab riigijuhti kangelasena.

12:15 PM: Nordea hiilib Rootsi kinnisvaraturult eemale
Nordea ei plaani Rootsi kinnisvaraturu kasvuga sammu pidada, kinnitas panga juht Casper von Koskull.

12:15 PM: Mikser: Kaja Kallase saamine Reformierakonna juhiks on otsustatud
Välisminister Sven Mikseri hinnangul on Kaja Kallase saamine järgmisel aastal Reformierakonna uueks juhiks praktiliselt kindel.

12:10 PM: Parem kui glögi: kuidas teha kakaod punase veiniga?
Punane vein ja kuum kakao sobivad imehästi kokku. Proovi seda jõuluajal ise ja paku külalistelegi!

12:10 PM: Mürgise pliiga õnnerauad kaovad varsti poelettidelt
Poodides leidub endiselt aastavahetuse tinavalamiseks reklaamitud nn õnnerauda, mis sisaldab 96 protsendi ulatuses pliid. Tuleva aasta märtsist liigitatakse taolised segud muutuva Euroopa Liidu määrusega ametlikult mürgisteks aineteks, mis võivad põhjustada viljatust ja kahjustada looteid, vahendab ERR uudised.

12:09 DELFI: FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Järvamaal sõitis veok libeduse tõttu teelt välja
Täna kella 12 paiku sõitis Järvamaal Mäeküla ja Koeru vaheliselt maanteel teelt välja veok. Veoki haagis jäi osaliselt teele.

12:04 PM: Armastatud näitlejatari koer on sattunud peredraama keskele
Üks tuntumaid koeri maailmas on näitlejatar Carrie Fisheri armastatud Prantsuse buldog Gary, kellega naist sageli üritustel nähti. Fisheri elu lõppes ligi aasta tagasi, 27. detsembril 2016, ning siis läks tema koer elama Carrie assistendi Corby McCoini juurde, kuid perekonnal on tekkinud mure.

12:04 PM: Galerii: suur lumesadu on halvanud mitmes Euroopa riigis lennuliikluse
Kesk-Euroopat on tabanud teist päeva järjest tugev lumesadu, mis on tekitanud Londonis, Amsterdamis ja Brüsselis tõelise lennukaose.

12:00 PM: Inglise buldog – suure südame ning võimsa ajalooga unikaalne tegelane
Inglise buldogi puhul ei tohi lasta sellel kõrvuni ulatuval suul ja suurel tilpneval keelel tekitada eksiarvamust. Tegemist pole ükskõikse buldooseriga, vaid ääretult mänguhimulise ning hooliva paksukesega.

11:59 DELFI: VIDEO | Saakašvili kukkus kohtusaalis Ukraina hümni laulma
Kiievi kohtus toimus täna istung Ukraina „uute jõudude liikumise” juhi Mihheil Saakašvili üle, kus viimane hakkas koos toetajatega Ukraina hümni laulma.

11:52 PM: Riia kesklinnas varises kokku 5-korruseline maja
Riia kesklinnas varises eile südaööl kokku mahajäetud 5-korruseline maja, vahendas uudisteagentuur LETA.

11:46 DELFI: Kuritegelikku jõuku süüdistatakse salasuitsudega äritsemises
Roman Mišin, Leonid Jegorov, Jevgeni Maksimjak, Grant Mkrttšjan ja Albert Provornikov osalesid Lõuna ringkonnaprokuratuuri esitatud süüdistuse kohaselt kuritegeliku ühenduse töös, mis tegutses vähemalt 2013. aasta sügisest ja spetsialiseerus salakaubaveole ning kelmustele.

11:45 PM: Amazoni kullerid toimetavad 200 pakki päevas vähem kui miinimumpalga eest
Amazoni autojuhid peavad päevas kohale toimetama üle 200 paki, mille eest makstakse neile vähem kui miinimumpalka ja lisaks on paljud sunnitud tiheda graafiku tõttu pudelitesse urineerima, sest pausideks pole aega.

11:44 PM: Rotermanni soolalao ette plaanitakse puidust arhitektuuri- ja disainipaviljoni
Eesti Arhitektuurikeskus kuulutas välja arhitektuurivõistluse kaasaegsele puidust arhitektuuri- ja disainipaviljonile, arhitektuurimuuseumi esisele platsile ning selle lähiümbruse kontseptsioonile.

11:41 PM: Üle poole miljoni saanud idufirma lõpetas klientide teenindamise
Investoritelt enam kui pool miljonit eurot kogunenud Eesti idufirma Shipitwise otsustas tänasest lõpetada oma senise tegevuse klientidele pakkide toimetamisel ning asub selle asemel pakkuma tarkvara logistikafirmadele.

11:37 PM: Video: uskumatu juhus, mees leidis end kihlatu lapsepõlvefotolt
Kosovo päritolu, kuid Suurbritannias elavad Verona Koliqi ja Mirand Buzaku kihlusid ning kui nad vaatasid Koliqi sugulaste saadetud fotosid, tundis Buzaku ühel neist end ära.

11:35 PM: Põllumehed saavad nädal aega investeeringutoetuse küsimiseks
Põllumajandusettevõtete tulemuslikkuse parandamise investeeringutoetuse eelarves on selle taotlusvooru jaoks 22,5 miljonit eurot.

11:34 PM: Ametlik: Matthias Tass liitus TTÜ korvpalliklubiga
TTÜ korvpalliklubi teatas täna pärastlõunal, et meeskonnaga liitub Eesti koondise keskmängija Matthias Tass.

11:33 PM: Coop Panga nõukogus vahetus liige
Coop Pank ASi aktsionärid valisid esmaspäeval toimunud üldkoosolekul ettevõtte nõukogu liikmeks ettevõtja Märt Meeritsa, kes vahetab välja senise liikme, advokaat Marko Kairjaki.

11:32 PM: Sõbranna.ee soovitab: 18 geniaalset ja keskkonnasõbralikku jõulukingiideed
Juba oktoobri keskpaigas võis märgata kaubanduskeskustele installeeritavaid jõulutulesid. Esimese lumega ilmusid sotsiaalmeediasse jõulukingitusi tutvustavad reklaamid. Meile meenutatakse, et jõulud on tulekul ja on aeg üksteist kingitustega rõõmustada. Kuid kas need kingitused ikkagi rõõmustavad meid? Ja ma ei mõtle seda stiilis «jälle sokid», vaid kas meie suuremad soovid pakuvad meile ka kestvat rõõmu?

11:32 DELFI: Nõo vallas hukkus tulekahjus mees
Täna kell 11.07 sai päästeamet teate tulekahjust Tartumaal Nõo vallas Laguja külas, kust leiti hukkununa 61-aastane meesterahvas.

11:29 PM: Kaheksa lihtsat moodust, kuidas pühade ajal tühja rahakotti vältida
Aasta lõpp ning sellele eelnevad pühad jätavad rahakotti võrdlemisi suure jälje. Kuidas rahastada tänavusi pühi nii, et esimese jaanuari hommikul veel üht-teist rahakotis alles oleks?

11:29 PM: Sotsiaalmeedias ja veebipoodides toitu müüvad kaupmehed lähevad luubi alla
Alates uuest aastast kontrollib Veterinaar- ja Toiduamet (VTA) senisest põhjalikumalt neid kauplejaid, kes müüvad toitu, sealhulgas toidulisandeid veebipoes, sotsiaalmeedias või muul viisil üle interneti.

11:27 PM: Stockholmi Keskkonnainstituut andis puidurafineerimistehasele oma hinnangu
Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskus andis hinnangu Est-For Investi planeeritava puidurafineerimistehase süsiniku jalajäljele. Uuringu kohaselt aitab tehase käitamine aitab fossiilse süsinikdioksiidi teket.  

11:22 DELFI: Putin kuulutas Süürias välja hiilgava võidu ja teatas vägede väljatõmbamise alustamisest
Täna Süürias Hmeymimi lennubaasi külastanud Venemaa president Vladimir Putin andis kaitseministeeriumile korralduse alustada Vene vägede Süüriast väljatõmbamist.

11:21 PM: Taliolümpia võib jõuda Eesti külje alla
On olemas võimalus, et 2026. aasta taliolümpia toimub Eesti lähistel, sest mõned võistlused võivad jõuda Siguldasse.

11:11 DELFI: Iru külas läks ümber veok, liiklus suletakse umbes veerandiks tunniks
Täna lõuna paiku läks Harjumaal Iru külas ümber veok, mille tõttu on Saha-Loo tee alguses oleval ringil liiklus takistatud. Politsei pressiesindaja sõnul õnnetuses keegi viga ei saanud.

10:33 EPL: Liina Kersna vastus Madissonile: Riik ei tohi kunagi langeda kurjategija tasemele


10:24 DELFI: Saudi Araabias vabanevad pärast 35 aastat keelu alt kinod
Saudi Araabia tegi täna teatavaks, et alates järgmisest aastast on konservatiivses kuningriigis pärast 35-aastast keeldu taas lubatud kinod.

10:04 DELFI: Purjus Eesti mehe juhitud auto sõitis Norras teelt välja
Norra Akershusi maakonna Eidsvolli kommuunis Åsleias sõitis ööl vastu eilset purjus juht Eestist autoga teelt välja. Juua täis oli ka kaassõitja.

09:40 DELFI: Eesti ettevõtja Raivo Susi mõisteti Venemaal spionaaži eest 12 aastaks vangi
Moskva linnakohus mõistis Eesti ettevõtja Raivo Susi spionaaži eest 12 aastaks range režiimiga kolooniasse, teatab Interfax.

09:02 DELFI: Muinasjutuline jõulumaa: Tallinna lauluväljak saab jõulufestivali ajaks võimsad valgusinstallatsioonid
Tallinna lauluväljak muudetakse kolmeks päevaks imeliseks jõulumaaks. Selle tarbeks paigaldatakse alale rohkelt valgusinstallatsioone ja -kujusid ning süüdatakse tuhandeid küünlaid. Sise- ja välisalal leiab aset ka suur jõulukingituste laat.

08:59 DELFI: NYT: Trump ärkab kell 5.30, vahib kuni 8 tundi päevas telerit ja joob 12 dieetkoolat
USA ajaleht New York Times kirjutab president Donald Trumpi päevakavast, mis sisaldab endas võitlusi Twitteris, pikalt teleuudiste vahtimist ja tosinat dieetkoolat.

08:33 DELFI: VIDEO ja FOTO | Täna hommikul põrkasid Tallinna südalinnas kokku kolm sõidukit, nende hulgas ka minister Ossinovskit sõidutanud auto
Täna hommikupoolikul põrkasid Tallinna kesklinnas kokku kolm autot, ühes neist viibis ka tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.

07:10 DELFI: KAART | USA diplomaatide jaoks peetakse eesti keelt üheks Euroopa keerulisemaks
USA valitsuse võõrkeelte õppimise keskus Välisteenistuse Instituut (Foreign Service Institute - FSI) on määranud kindlaks, kui palju võtab inglise keelt emakeelena kõnelejal keskmiselt aega erinevate maailma keelte selgeks õppimine.

06:26 DELFI: Venezuela opositsioonil keelati osavõtt järgmise aasta presidendivalimistest
Venezuela president Nicolás Maduro teatas, et riigi peamistel opositsiooniparteidel on keelatud järgmise aasta presidendivalimistest osa võtta. Maduro sõnul saavad presidendivalimistel osaleda vaid erakonnad, mis osalesid eile kohalikel valimistel.

05:41 DELFI: FOTOD ja VIDEO | California maastikupõleng ähvardab Santa Barbara maakonda ja on kasvanud suuruselt lähiajaloo viiendaks
Californias möllav maastikupõleng Thomas oli kohaliku aja järgi eile õhtuks ümber piiranud Santa Barbara maakonna ja tuletõrjujad püüdsid hoida hävitavat tulekahju eemal piirkonna maalilistest rannaaladest.

05:11 DELFI: Olümpiasangar Allar Levandi kingib Soomele juubeliks monumendi, mis kerkib küll Tallinna südalinna
Allar Levandi ja tema mõttekaaslased kingivad Soome rahvale tänuks monumendi – kerkib see Tallinna südalinna.

04:23 DELFI: Päev liikluses: keegi viga ei saanud, aga tabati 13 napsitanud juhti
Korravalvurid tabasid 10. detsembril teedel 13 napsitanud juhti. Kannatanutega liiklusõnnetuste kohta teateid polnud.

04:14 DELFI: Tänased teeolud ja liikluspiirangud: teed on valdavalt kuivad, päeval sajab kohati lund ja lörtsi
Tarktee loetleb tänaseks kahes paigas liikluspiiranguid, millega liiklejad arvestada võiksid.

10.12 22:10 DELFI: EKSPRESSI ARHIIVIST: Töötukassa soovitas vaimupuudega naisel end terveks ravida
Anu juhtum näitab, kui pealiskaudselt suhtub tööhõivereform inimestesse, kes ise enda eest seista ei suuda.

10.12 22:07 DELFI: EV100 peret | Isa-poeg Vadim Sempetovi pere lugu! Poeg: isaga samas päästekomandos töötada on hea. Tean ta käske enne, kui ta need välja ütleb
Isa ja poeg Vadim ja Vadim Sampetov, Suur Vadim ja Väike Vadim on Kesklinna komando päästjad. Üks on töötanud päästjana 25 aastat, teine ligi kümme.

10.12 22:06 DELFI: Sampetovite pere lugu: tuli südames
Kõigest viis-kuus minutit paksu suitsu, tulepahvakaid ja labürindis ekslemist, kuid üheksa päästetud inimelu.

10.12 22:05 EPL: Politoloog Martin Mölder: oravaid kannustab järgmise valimiskaotuse hirm


10.12 22:05 EPL: Töövõime hindamise rahast saavad arstid vaid väikese osa


10.12 22:05 DELFI: Töövõime hindamise rahast saavad arstid vaid väikese osa
Töövõime hindamise eest kasseeritakse kuni 134 eurot, arst saab sellest ainult 30–50 eurot.

10.12 22:05 EPL: JUHTKIRI | Ootame tagasi tõelisi liberaale


10.12 22:05 EPL: KARIKATUUR | Erakonnas on pesupäev


10.12 22:05 EPL: Kõhtu pussitamisest kolme hukkunuga õnnetuseni. Kui suur on valu hind?


10.12 22:05 EPL: Hübriidohtude keskuse juht: liidrite ebakompetentsus ja korruptsioon on hea alus rünnakuks


10.12 22:05 EPL: Siim Valmar Kiisler hakkab 193 riigi vahel konsensust otsima


10.12 22:05 EPL: EESTI PÄEVALEHE ARHIIVIST: Analüüs: Reformierakonda ootab ees suurem värskenduskuur


10.12 22:05 EPL: Armastusevaene ühiskond ja selle ohvrid


10.12 22:05 EPL: Lähis-Ida ekspert: muude murede kõrval ei huvita araabia maid eriti palestiinlaste probleemid


10.12 22:05 EPL: Asmer sai Le Mansi sarjast kaifi elamuse


10.12 22:05 EPL: Kaupmehe juht: keegi ei tea, mis sealt Toompealt järgmiseks võib tulla


10.12 22:05 DELFI: Kõhtu pussitamisest kolme hukkunuga õnnetuseni. Kui suur on valu hind?
Eesti kohtutes välja mõistetud mittevaralise kahju hüvitised ei põhine alati mõistlikul loogikal ega ühtsel praktikal, selgub riigikohtu analüüsist.

10.12 22:05 DELFI: Hübriidohtude keskuse juht: liidrite ebakompetentsus ja korruptsioon on hea alus rünnakuks
Matti Saarelaineni sõnul ei saa tõsiselt rünnata riike, mille elanikud on hübriidohtudest teadlikud ja enesekindlad.

10.12 22:05 DELFI: Siim Valmar Kiisler hakkab 193 riigi vahel konsensust otsima
Eesti keskkonnaminister valiti eelmisel nädalal ÜRO keskkonnaassamblee presidendiks.

10.12 22:05 DELFI: Lähis-Ida ekspert: muude murede kõrval ei huvita araabia maid eriti palestiinlaste probleemid
Kuigi Donald Trumpi teade Jeruusalemma tunnustamisest Iisraeli pealinnana tõi maailmas kaasa laialdase protestilaine, ei ole palestiinlased Iisraeliga selle üle kunagi eriti vaielnudki.

10.12 22:01 EPL: Tammjärv lõpetas 1327 päeva kestnud ootuse


10.12 22:00 EPL: Miks Andrus Ansip tegelikult võrkpallikoondise ilma rahata jättis?


10.12 19:32 DELFI: Iltalehti: Soome ametiühingutegelase kadumine ja surm Tallinnas on kahtlane! Kas ta lükati vette?
Politseinikud on tänaseks jõudnud järeldusele, et 24. novembril kadunud Soome ametiühingutegelane ja poliitik Ari Saarilammi kukkus õnnetuse tagajärjel Admiraliteedi basseini ja uppus. Ent Iltalehti artiklis analüüsitakse, et asjaolud on siiani segased.

10.12 19:04 EPL: Kalevi treener tundis uhkust, kuid meeskond kaotas


10.12 18:18 EPL: KOMMENTAAR | Tere tulemast olümpiareaalsusse, kahevõistlejad!


10.12 17:00 EPL: Munitsipaalpoliitik Vsevolod Jürgenson: Angry Bird ei ole rongijuht ehk Vesterbacka jutt Tallinna-Helsingi tunnelist on bluff. Kus on projekt ja ehitusload?


10.12 11:02 EPL: Jelena Skulskaja: Nüganeni "Kirsiaed" näitab, et naerda võib kõige üle


10.12 11:01 EPL: Mitte ükski laps ei tohiks päkapiku-usust ilma jääda!


10.12 07:00 EPL: MARGIT ADORFI KOLUMN | Tüütud tumemeelsed